WackoWiki: WackoWiki Özellikler

https://wackowiki.org/doc     Version: 1 (09.06.2022 06:59)

WackoWiki Özellikler

WackoWiki R6.1 Edit Preview
WackoWiki bir olan küçük, hafif, kullanışlı, genişletilebilir, çok dilli wiki motoru ; WakkaWiki'ye dayanmaktadır; WakkaWiki gibi PHP programlama dilinde yazılmıştır ve sayfaları saklamak için MySQL kullanır . WackoWiki, WYSIWYG benzeri bir düzenleyiciye , kolay yükleyiciye ve birçok yerelleştirmeye sahiptir ; değişiklikler veya yorumlar, çeşitli önbellek seviyeleri, tasarımlar ( dış görünümler ) hakkında e-posta bildirimlerini destekler ; HTML5 ile uyumludur , sayfa haklarını ( ACL ) ve yorum sayfalarını yönetir . WackoWiki, BSD lisansı altında dağıtılmaktadır .

WackoWiki tam kullanımına izin verir HTML uygulamaları herhangi tehlikeli dosyaları ortadan kaldırmak için (aynı kişi tarafından tasarlanmış) yanı sıra SafeHTML'deki ayrıştırıcı ( JavaScript neden olabilir vs.) XSS- tip saldırıları .

WackoWiki tasarımcıları ayrıca kısayolları ve bir araç çubuğu olan bir WYSIWYG JavaScript editörü olan WikiEdit'i yarattı . WikiEdit, web sayfası tasarımcıları için benzersiz bir özellik olan otomatik artışa (numaralandırma listelerindeki artışlar gibi) izin verir.

Wacko Özellikler